Şahmerdan Macun Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
20 Temmuz 2024

Şahmerdan Macun Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Şahmerdan Macun

Şahmerdan Macun, afrodizyak etkisi olan bitkisel bir üründür. Macunun içeriği tamamen bitkisel olup, hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir. Doğal bir afrodizyak olan epimedyumlu macun, kullanımından yaklaşık 30-40 dakika içinde etkisini gösterir. Hızlı etkili olması ve kimyasal içermemesi nedeniyle en çok talep gören macunlardan biridir. Her yaştan ve cinsiyetten kişi için uygun olduğu belirtilmektedir.

Şahmerdan Macunun Yararlı Etkileri

Epimedyumlu macun kullananlarda cinsel gücü ve cinsel isteği artırdığı gözlenmiştir. Özellikle erkeklerde geciktirici etki gösterip, erken boşalma sorunlarına karşı yararlı olur. Vücuda güç ve zindelik verir. Hem sperm kalitesini artırır hem de sperm sayısını artıran etki gösterir. Günlük yaşamda halsizlik, yorgunluk çekenlere ve enerji eksikliği yaşayanlara faydalı olur. Bu macun aynı zamanda hafızayı da güçlendirir.

Erkeklerde Şahmerdan Macunun Etkisi

Erkeklerde bu macun, oldukça etkili bir ereksiyon sağlamasına yardımcı olur. Sperm sayısını artırır ve geciktirici etkiye neden olur. Cinsel gücü artırır ve ereksiyon süresinin uzamasına yardımcı olur. Cinsel birleşme sayısının artmasına ve doğurganlığın artmasına destek olur.

Kadınlarda Şahmerdan Macunun Etkisi

Bu macun kullanıldıktan yaklaşık 40 dakika içinde etkilerini göstermeye başlar. Bu değişimde vajina içinde daralma ve G noktası denilen bölgede hassasiyet gelişir. Kadın, cinsel birleşmeden daha fazla zevk almaya başlar. Kendini daha rahat hisseder. Cinsel isteği artar, endişe ve korkuları azalır. Mukusun fazlalığı azalır, libido artışına yol açar. Vajina kuruluğu sorunu giderilir, östrojen salınımı artar. Vajinal ıslaklık artar ve zevkin şiddeti yükselir.

Şahmerdan Macunun Kullanımı

Hazır satışa sunulan macun paketleri genellikle 30 kullanımlık olur. Tamamen doğal ürünlerden elde edilen bu macunun yan etkisi yoktur. Ancak herhangi bir yan etki görülürse, mutlaka macunun kullanımı bırakılmalıdır. 1 tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir. Yaklaşık 35-40 dakika içinde macunun etkileri görülmeye başlar.

Bu macun, gıda takviyesi olarak alınmaktadır. Ancak kan dolaşımında hızlanmaya yol açtığından, kalp hastaları için uygun bir ürün değildir. Diyabet hastaları ise mutlaka doktor kontrolünde bu macunu kullanmalıdır.

Şahmerdan Macunun İçeriğindekiler

Şahmerdan Macunun içeriğinde aşağıdaki bileşenler bulunur:

 • Azgın teke otu (%79)
 • Amerikan ginsengi
 • Yulaf
 • Isırgan otu
 • Lepidyum
 • Sibirya ginsengi
 • Demir dikeni
 • Ginkgo biloba
 • Bal kabağı
 • Vanilya
 • Kola bitkisi
 • Keçi boynuzu
 • Tarçın
 • Soya unu
 • Dut pekmezi
 • Arı sütü
 • Süzme çiçek balı
 • Glikoz şurubu
 • Polen

Şahmerdan Macun, içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde kullanıcılarına çeşitli faydalar sunar. Ancak kullanmadan önce sağlık durumu göz önünde bulundurulmalı ve gerekirse bir uzmana danışılmalıdır.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

soru

MAHMUT AKYILDIZ

28 Mayıs 2024 Salı

Padişah acunu veya şah merdan hangisi daha etkiliyse ondan sipariş etmek istiyorum

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Mahmut Akyıldız, her iki marka da oldukça kaliteli ürünler sunuyor. Hangisinin daha etkili olduğu kısmen kişisel tercihlere ve ihtiyaçlara bağlı. Deneyimleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda karar vermeniz en doğru sonuçu verecektir. Ürünlerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyerek daha iyi bir karar verebilirsiniz.

2. Cevap
cevap

Akdil

Merhaba Mahmut Bey, belirttiğiniz macunların her ikisinin de çok büyük etkileri vardır. Bunun için padişah macununu kullanmanızı tavsiye ederim. Eğer tadını beğenmezseniz yine aynı etkileri sağlayacak olan şahmerdan macununu deneyebilirsiniz. Bu şekilde damak zevkinize uygun olanı da seçmiş olacaksınız.

soru

Firtina

21 Mayıs 2024 Salı

Arkadaşlar bu macunun nasıl bir etkisi vardır varsa nekadar suruyor

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Firtina,

Bu tür macunlar genellikle kısa vadeli etkiler sunar ve kullanım süresine göre değişiklik gösterebilir. Ürünün markasına ve içeriğine bağlı olarak, etkiler birkaç saat sürebilir. Ancak, her bünyede farklı sonuçlar doğurabileceği için dikkatli kullanmakta fayda var. Ürünü kullanmadan önce kullanım talimatlarını dikkatlice okumanızı ve mümkünse bir uzmana danışmanızı tavsiye ederim.

2. Cevap
cevap

Kâinat

Merhaba bu macunun etkisi yaklaşık olarak 5-6 saat sürmektedir. Çok etkili olan bu macun tüketildikten sonra ise 35-45 dk arasında etkileri başlar. Etkisi ise tamamen içerisinde bulunan afrodizyak kaynaklıdır.

soru

Mustafa

17 Mayıs 2024 Cuma

Bu macun kiloda aldırıyomu

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Mustafa, macunun kilo aldırma durumu içeriğine ve nasıl kullanıldığına bağlı olarak değişebilir. Eğer macun şekerli ve yüksek kalorili bileşenler içeriyorsa, aşırı tüketimi kilo alımına neden olabilir. Ancak, sağlıklı ve doğal içeriklerden oluşan macunlar genellikle dengeli bir şekilde tüketildiğinde kilo alımına yol açmaz. Yine de, herhangi bir ürünü kullanmadan önce içindekileri dikkatlice incelemek ve dengeli bir beslenme düzeniyle birlikte tüketmek önemlidir. Sağlıklı bir yaşam tarzı için her zaman ölçülü ve bilinçli tüketim önerilir.

2. Cevap
cevap

Serazat

Merhaba Mustafa Bey, macunun çok fazla tüketilmemesi nedeni ile aşırı bir kilo alımına neden olabileceğini söylemek tamamen yanlış olur. Bu macun, daha çok G noktasının hassasiyetini arttırarak etkilerini ortaya net bir şekilde çıkarmaktadır.

soru

Sevgi

22 Nisan 2024 Pazartesi

Esim icin ve kendim icin alicam esimde sperm sayisi ve hareketlilik az etkisi olurmu ne kadar sure kullanmamiz gerek sahmerdan macunundan baska onerebilceginiz esim icin baska macun varmidir

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba, eşinizin sperm sayısı ve hareketliliği ile ilgili sorunları için Şahmerdan macunu kullanmayı düşünüyorsunuz. Bu tür ürünlerin etkisi kişiden kişiye değişebilir ve kesin sonuçlar vermeyebilir. Genellikle doğal ürünlerin etkilerini görmek için birkaç ay düzenli kullanım gerekebilir. Ancak, eşinizin durumunu daha iyi değerlendirebilmek ve doğru tedavi yöntemlerini belirlemek için bir üroloji uzmanına veya bir androloji uzmanına başvurmanız çok daha faydalı olacaktır. Uzman doktor, eşinizin durumuna özel en uygun tedavi ve destek ürünlerini önerebilir. Sağlıklı günler dilerim.

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni