Sidra Epimedyumlu Macun Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
11 Temmuz 2024

Sidra Epimedyumlu Macun Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Sidra Epimedyumlu Macun

Sidra Epimedyumlu Macun, hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilen, cinsel yaşamı güçlendirmek amacıyla şifalı bitkiler ve otlar içeren son derece güçlü bir afrodizyaktır. İçeriğinde yer alan epimedium sayesinde, kullanıcılarına farklı bir deneyim sunar ve cinsel hayatı renklendirir. Bu macun, erkeklerde iktidarsızlık, sertleşme ve ereksiyon sorunlarının çözümüne yardımcı olurken, kadınlarda da cinsel istek ve arzuyu yükseltmeye katkı sağlar. Tamamen doğal ve bitkisel içeriği ile öne çıkan bu üründür.

Sidra Epimedyumlu Macunun Kullanımı

Sidra Epimedyumlu Macun, hem erkeklerde hem de kadınlarda cinsel isteği artıran nadir ürünlerden biridir. Epimedyumlu macun kullanan erkekler, memnuniyetlerini sık sık dile getirmektedir. Sidra Epimedyumlu Macunun kullanımı son derece pratik ve kolaydır. Cinsel aktiviteden 40 dakika önce 1 tatlı kaşığı kadar kullanmak yeterlidir. Ayrıca, kullanım biçimi bakımından kapsüllere göre avantaj sağlar. Sidra Epimedyumlu Macun, 240 gramlık cam kutularda satışa sunulmaktadır.

İçeriği

Sidra Epimedyumlu Macun, tamamen doğal ve bitkisel içeriklerden oluşur ve hiçbir katkı maddesi bulunmaz. İçeriğinde yer alan şifalı bitkiler ve otlar sayesinde ereksiyon ve sertleşme sorunlarına yardımcı olabilir. %100 doğal ve bitkisel olan bu afrodizyak macunun etken maddesi epimedyumdur. Ayrıca içerdiği diğer bileşenler şunlardır:

 • Bal
 • Dut şurubu
 • Glikoz şurubu
 • Polen
 • Soya unu
 • Keçi boynuzu
 • Yulaf
 • Zencefil
 • Havlıcan
 • Tarçın
 • Lepidyum
 • Amerikan ginsengi
 • Isırgan otu
 • Sibirya ginsengi
 • Ginkgo biloba
 • Ginseng
 • Bal kabağı
 • Demir dikeni
 • Kola bitkisi
 • Doğala özdeş aroma
 • Arı sütü

Sidra Epimedyumlu Macunun Etkileri ve Faydaları

Sidra Epimedyumlu Macun, sertleşme, ereksiyon ve iktidarsızlık gibi erkek problemlerine yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Aynı zamanda cinsel istek ve arzuyu artırarak, saatlerce süren mutlu bir cinsel deneyim yaşanmasını sağlar. İçeriğinde yer alan birçok yararlı ot ve bitki sayesinde günlük yaşamı desteklemeye de katkıda bulunur. Sidra Epimedyumlu Macun, üzerinizdeki korku, stres ve tutukluğu azaltarak, farklı bir özgüven ile mutlu bir cinsel deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

Yan Etkileri ve Zararları

Sidra Epimedyumlu Macun, tamamen bitkisel ve doğal bir içeriğe sahiptir. Doğal bir gıda takviyesi olduğu için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ancak, 24 saatlik zaman diliminde 1 tatlı kaşığı kadar kullanılması tavsiye edilmektedir. Doz aşımı yapılmamalıdır. Doz aşımı yapıldığında görülebilecek yan etkiler arasında baş dönmesi, mide bulantısı ve ciltte kızarıklık bulunmaktadır. Bu belirtilerin dışında bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

soru

Mehmet

22 Mayıs 2024 Çarşamba

Harika bir olay tek sorum şu macun alındıktan bir veya iki saatten sonra alkol almanın sakıncası varmi

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Mehmet Bey,

Macun kullanımından sonra alkol alıp almamak konusunda kesin bir bilgi vermek zor. Ancak genel olarak, bitkisel macunların içeriğine bağlı olarak bazı etkileşimler olabilir. Bu nedenle, macunun üzerindeki kullanım talimatlarını dikkatlice okumanızı ve gerekirse bir sağlık profesyoneline danışmanızı öneririm. Sağlığınızı riske atmamak için dikkatli olmanızda fayda var.

Sağlıklı günler dilerim!

2. Cevap
cevap

İlgü

Bu tür ürünleri bence doktor tavsiyesiyle alın. İçinde ne olduğu belli olmayan eczanelerde satılmayan ürünleri kullanmayın. Özellikle internette satılan ne olduğu belli olmayan ürünlerden uzak durun. Şimdi siz bu ürünü kullandıktan sonra alkol kullanabilir miyim diye soruyorsunuz. Bence ürür alın doktora gidin sonra ona sorun çünkü size belki zarar verecek.

soru

mehmet

15 Mayıs 2024 Çarşamba

merhaba
epimedyumlu macunu alkolle alımasında herhagi bir sakıncası varmı
alkolden öce veya hemen sora nasıl tavsiye edersiniz

yardımcı olurmusunuz

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Mehmet Bey,

Epimedyumlu macunun alkolle birlikte kullanımı konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, alkol ile birlikte kullanıldığında macunun etkisinin değişebileceği veya yan etkiler oluşabileceği ihtimali vardır. Bu nedenle, alkol almadan önce veya sonra kullanımı konusunda doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı tavsiye ederim.

Sağlıklı günler dilerim.

soru

Hasan huseyin

01 Mayıs 2024 Çarşamba

Alkolle kullanmakda sorun olurmu

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Hasan Huseyin, bu ilacın veya maddenin alkolle kullanımı konusunda kesin bilgiye sahip değilim. Ancak genel olarak, ilaçların ve maddelerin alkolle birlikte kullanılması ciddi yan etkilere yol açabilir. Bu nedenle, en doğru bilgiyi almak için mutlaka doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı öneririm. Sağlığınızı riske atmamak için profesyonel tavsiye almak önemlidir.

2. Cevap
cevap

Betik

Merhaba Hasan Bey, bu gibi ürünlerden tam fayda görebilmek için sade tüketmeniz gerekmektedir. Alkol içerisindeki etken maddeler macunun etkilerini ciddi anlamda azaltacaktır. Bu nedenle bu macunları sade olarak tüketebilirsiniz.

soru

Yılmaz

18 Nisan 2024 Perşembe

Alkolle neden alınmıyor? Alkolle etkisi geçtiği için mi yoksa sağlık problemine mi neden oluyor?

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Yılmaz,

Alkolle birlikte ilaç kullanımı, hem ilacın etkisini azaltabilir hem de sağlığınız üzerinde ciddi olumsuz etkiler yaratabilir. Alkol, bazı ilaçların yan etkilerini artırabilir veya ilacın vücutta nasıl işlendiğini değiştirebilir. Bu yüzden, alkolle ilaç alımı genellikle tavsiye edilmez. Sağlığınızı korumak için alkol ve ilaç kullanımını birbirinden ayrı tutmak en iyisidir.

2. Cevap
cevap

Evnur

Alkolle birlikte alınması durumunda etkileri oldukça azalacaktır. Bu tamamen alkol içerisindeki maddelerden kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle alkol yerine diğer birçok içecekle tüketilebilmektedir. Bu şekilde daha fazla etki gösterecektir.

3. Cevap
cevap

Saadeddin

Alkolle birlikte alınmamasının nedeni bu madde içerisinde bulunan etken maddelerle alkolün etken maddelerinin etkileşmesidir. Bu gibi maddelerle birlikte tıbbi ilaçlar bile kullanılmamalıdır. Bunun için tıbbi ilaçlarla kullanırken doktorunuzla görüşmeniz gerekmektedir.

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni